urlop macierzyński co robić

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

urlop macierzyński co robić

Postautor: yetka » 09 maja 2018, 8:32

Niedługo przechodzę na urlop macierzyński, pomyślałam żeby zrobić w międzyczasie studia podyplomowe, od moich studiów minęło już kilka lat, skończyłam matematykę z informatyką, trochę pracowala w szkole ale teraz myślę żeby barddziej ku informatycje iść, może coś związanego z aplikacjami na telefon itp, tylko musiałabym się z tego doszkolić, znacie jakieś dobre studia z tej tematyki?
yetka

Re: urlop macierzyński co robić

Postautor: tyhy » 09 maja 2018, 11:44

Generalnie to uważam, że tak czy siak powinnaś skupić swoją uwagę na swoim dziecku. To powinno być najważniejsze dla matki. Ja zwracam dużą uwagę na swoje dziecko. Ostatnio ja kupiłąm mu taki fajny aspiratorek haxe.pl/component/ssproducts/product/2718-aspirator-do-nosa-elektryczny-bez-kupowania-dodatkowych-koncowek.html Muszę powiedzieć, ze to jest idealne jak moje małe dziecko jest chore i ma katarek. To bardzo przydatne urządzenie.
tyhy

Postautor: Olafka » 13 maja 2018, 9:45

jak się chce to się znajdzie czas na wszystko, a moze można wybrać jakąs ofertę online?
Olafka

Postautor: uleczka1 » 28 lip 2018, 9:27

[quote="yetka"]Niedługo przechodzę na urlop macierzyński, pomyślałam żeby zrobić w międzyczasie studia podyplomowe, od moich studiów minęło już kilka lat, skończyłam matematykę z informatyką, trochę pracowala w szkole ale teraz myślę żeby barddziej ku informatycje iść, może coś związanego z aplikacjami na telefon itp, tylko musiałabym się z tego doszkolić, znacie jakieś dobre studia z tej tematyki?[/quote]

Zobacz sobie w ofercie WSB ich propozycje na kierunku Informatyka wsb.pl/kandydaci/studia-podyplomowe Ich plusem jest to, że mają dużo oddziałów na terenie kraju.
uleczka1

Postautor: telkazet » 08 sie 2018, 20:16

WSB mogę sama polecić na podyplomówkę. W zeszłym roku robiłam tutaj studia z zakresu podatków. Po macierzyńskim wróciłam do pracy i zmieniłam stanowisko w pracy. Studia się przydały.
telkazet