Nowe ubrania - pierzecie ?

Ciuchy, buty i tym podobne

Nowe ubrania - pierzecie ?

Postautor: benia » 27 maja 2018, 10:30

Jak w temacie, kiedy kupujecie nowy ciuch pierzecie go ? Nie mówię tu o kupowaniu w lumpeksie, ale o ciuchach ze zwykłych sklepów, sieciówek itp :)
Kiedyś nie prałam, po prostu od razu ubierałam. Ale na ostatnio znajomy zwrócił uwagę na coś takiego jak brud produkcyjny, który warto jednak sprać. W sumie ciuchy zanim trafią do sklepu też wiele przejadą i przejdą.
Ja zaczęłam ostatnio prać po zakupie, poza tym wolę też zapach mojego surfa niż nowości ;)
Awatar użytkownika
benia

Re: Nowe ubrania - pierzecie ?

Postautor: kunka » 01 cze 2018, 11:36

Czasami, zależy, Ostatnio kupiłam sobie bardzo fajną sukienkę, - e-hexe.com.pl/nowosci-14/sukienki/luzna-sukienka-z-wiazaniem.html Jest świetna tylko zastanawiam się nad dodatkami, w sumie myślę o granacie.
kunka

Postautor: nikkii » 05 cze 2018, 13:31

Mi się chyba nigdy nie zdarzyło uprać nowego ubrania. Chociaż też ostatnio się nad tym zastanawiałam - jakby nie patrzeć przed nami te ubrania mierzą nawet dziesiątki innych osób, więc całkowicie czyste i świeże one nie są.
nikkii

Postautor: benia » 30 cze 2018, 21:00

Raz że nie wiesz kto to mierzył, a dwa, gdzie to leżało .. Przecież nie raz nawet z wieszaka spada... Poza tym, lubię zapach mojego surfa, więc dodatkowa przyjemność.
Awatar użytkownika
benia

Postautor: ona02 » 27 wrz 2018, 13:32

Ależ oczywiście, że tak! Nie wyobrażam sobie nie uprać ciuszka przed pierwszym ubraniem. To nowe, często nie wiadomo, gdzie znajdowało się wcześniej , nim na wieszak trafiło.. Naprawdę lepiej się czuję, kiedy wypiorę rzecz. I to nie ma znaczenia czy kupuję w markecie , sklepie odzieżowym, czy w markowych butikach oferujących ciuszki takie jak Kelly Premium. Piorę, bo wiem że wiele osób przede mną dotykało ciuszka, a i jego historia trafienia do sklepu nie jest mi znana.
ona02

Postautor: Gość » 05 paź 2018, 7:46

Zależy. Bieliznę to zawsze piorę, ale kupiłam niedawno futerko, taką kamizelkę w Karibu i nie wiem czy to prać. Raczej nie będę. Zresztą jest tak ładne, że chcę je nosić od razu, a nie czekać, bo musiałabym oddać je do pralni ;)
Gość

Postautor: Michalina.ru » 17 paź 2018, 10:26

To zalezy jakie to są ubrania/elementy garderoby. Bluz, koszul, jakichś bluzek to raczej nie piorę. W zasadzie większości ubrań nie piorę przed pierwszym użyciem. Jedyne co zawsze przed założeniem piorę obowiązkowo to bielizna (oprócz skarpet).
Życie bez radości jest jak długa podróż bez gospody.
Demokryt
Awatar użytkownika
Michalina.ru

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co jest modne w tym sezonie