Czy opłaca się jeszcze inwestować w kryptowaluty - Bitcoin ?

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Czy opłaca się jeszcze inwestować w kryptowaluty - Bitcoin ?

Postautor: Gość » 19 cze 2018, 6:42

Jakie macie zdanie na temat kryptowalut ? Czy da się na tym zarobić jeszcze ? Kiedy najlepiej kupić Bitcoiny, żeby dobrze zainwestować i nie stracić ? A może jakieś inne kryptowaluty dają lepszy zysk ?
Widzę, że ogólny trend od stycznia 2018 jest spadkowy, ale są całkiem niezłe odbicia. Tylko jak wypatrzyć odpowiedni moment, żeby wejść z gotówką.
Czytacie jakieś blogi ? Sami analizujecie rynek ?
Czy komukolwiek w ogóle udało się w tym roku tak inwestować w kryptowaluty, żeby wyjść na tym do przodu ?
Gość

Czy opłaca się jeszcze inwestować w Bitcoin ?

Postautor: Leoncio » 19 cze 2018, 12:12

Jeśli masz smykałkę do spekulowania, to można masę kasy zarobić. Trzeba mieć nosa, mocne nerwy i być wytrwałym. Straty się zdarzają - nie zawsze trefisz w moment. Ogólnie da się wyjść na plus kilkadziesiąt procent w skali miesiąca. Niestety nie mówię o inwestowaniu tylko w Bitcoin - jest masa innych walut dających możliwości zarobkowe.
Leoncio

Re: Czy opłaca się jeszcze inwestować w kryptowaluty - Bitco

Postautor: Bart » 21 cze 2018, 16:52

Ja inwestuje od ponad roku, 232% zysku z giełdy na chwile obecną + kopię bitcoiny od pół roku w poolu o mocy 600PH/s, a już niedługo będzie ponad 1200 PH/s :) Z kopalni narazie jeszcze w plecy, ale BTC w chwili obecnej jest na słabym poziomie , przy 15k$ byłbym na 0, a jeszcze 2.5roku będzie kopać ;) Osobiście dla początkującego polecam drogę którą sam wybrałem dzięki pomocy znajomym czyli kopanie BTC w kopalni + długoterminowy HODL kilku innych krypto, ewentualnie można wrzucić 1-2% z pieniędzy które chcemy zainwestować w giełdę i zacząć się bawić w tradowanie, wiadomo, najszybciej człowiek uczy się na własnych błędach :) później można zacząć bawić się w kopanie innych krypto (polecam system Proof of Stake, według mnie jest bardzo niedoceniony :) )
Bart

Postautor: rtyy » 06 wrz 2018, 11:43

Regularnie dokupuję złoto inwestycyjne w mennica24.pl. Jestem raczej początkującym inwestorem, ale swoje wiem. Przede wszystkim u nich nie masz odroczonych terminów dostawy, tylko złoto przychodzi do ciebie od razu, więc jak grasz krótkoterminowo na złocie to bardzo rozsądna opcja.
rtyy

Postautor: paula_211pp » 15 wrz 2018, 16:17

Hej, ja ostatnio trafiłam na ciekawą polską stronę, zajmującą się inwestowaniem w kryptowaluty z małą pomocą ekspertów w tej dziecinie, i powiem że do tej pory jestem zadowolona oto strona rockwall.investments/ref/paula211pp
paula_211pp

Postautor: halomario » 27 wrz 2018, 8:02

Cena normalnych walut jest uzależniona od gospodarki danego kraju, w praktyce na pewno nie ma pełnego żadna waluta pokrycia. Jednak w przypadku kryptowalut to czysta spekulacja. Nie ma żadnego pokrycia. Także nie wiadomo co będzie. Też coraz bardziej interesują się tym rządzący, nawet czytałem jakiś artykuł, że każda transakcja tego typu na kryptowalutach zgodnie z przepisami powinna być opodatkowana w ramach PCC.

Postautor: sektor » 19 paź 2018, 8:57

XTB – idźcie do nich, potencjał jest duży, można genialnie zainwestować w różne krypto – nie tylko w bitcoina. I moim zdaniem takie różnicowanie to jest przejaw zdrowego rozsądku. Ale wiadomo – żeby inwestować, najpierw trzeba mieć jakieś pojęcie o poszczególnych. Bitcoin ma swoją historię, jest co analizować. W pozostałych przypadkach nie ma tego aż tyle.
sektor

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do W co warto zainwestować pieniądze