Farbowanie na blond

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Farbowanie na blond

Postautor: ActionNow » 06 sie 2018, 11:43

jestem naturalną mysią blondynką, taki typowo słowiański kolor. Chciałabym uzyskać ładny, słoneczny blond, taki lśniący, ale nie żółty, raczej ciepły. Jak to zrobić? Jaka farba da mi taki efekt, czy może lepiej iść do fryzjera?
ActionNow

Re: Farbowanie na blond

Postautor: fanaberiaaa » 06 sie 2018, 12:03

Do fryzjera ;) też chciałam sama sobie zrobić blond i nie do końca wyszło mi tak jak chciałam. Potem i tak fryzjer musiał mi poprawiać, na szczęście w In Harmony stanęli na wysokości zadania i uratowali kolor, i włosy przed wypadnięciem ;) jak jesteś z Warszawy to polecam ten salon, blondy zawsze wychodzą mi super :)
fanaberiaaa

Postautor: jelenciaa » 07 wrz 2018, 9:31

w In Harmony warto też zrobić sombre, mniejszy problem z odrostami, a wygląda mega naturalnie :) ja zazwyczaj to własnie wybieram i przez pewien czas wcale farbować nie muszę.
jelenciaa

Postautor: krysia » 11 paź 2018, 13:19

też polecam iść do fryzjera. Farbowanie w domu to duże ryzyko czy kolor wyjdzie taki jak na opakowaniu i czy nie spali włosow
krysia

Postautor: Michalina.ru » 17 paź 2018, 10:19

Pewnie, że lepiej iśc do fryzjera jeśli sama nie wiesz jak dokładnie zabrać sie za farvowanie. Lepiej zapłacić i mieć czyste sumienie niz potem płakać. Jeszcze zależy jaka farba, bo z niektórymi na prawdę można sobie krzywdę wyrządzić. Ja bym na początek poszła po prostu skonsultować z jakimś fryzjerem co chciałabym zrobić i wtedy on na pewno doradzi, a przy okazji umówisz się od razu na wizytę :D
Życie bez radości jest jak długa podróż bez gospody.
Demokryt
Awatar użytkownika
Michalina.ru

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie