Jaki bank wybrać

Bankowe lokaty i konta.
Linki sponsorowane

Re: Jaki bank wybrać

Postautor: Novy » 15 paź 2018, 10:15

kipper pisze:Ja dopiero kilka dni temu zakładałam konto , więc wychodzi na to że karnet od stycznia dopiero :c

No to trochę poczekasz. W najlepszej sytuacji są osoby, ktore założyły konto jeszcze we wrześniu, bo one karnet dostają w połowie listopada ^^ Ale co się odwlecze to i tak się dostanie :D

kipper pisze:Ja chyba bym nie ufała kurierowi, i zakładałam konto osobiście w banku, trochę czasu zajęło czekanie ale mam pewnosc ze wszystko poszło na pewno po mojej myśli.

Kurier przywozi te dokumenty w zaplombowanej kopercie, która jest czarna najczęściej takze 100% bezpieczeństwa. Później podpisane dokumnety są chowane do dokładnie takiej samej, nowej koperty. Banki takie jak BGŻ nie mogą sobie pozwolić na zaniedbania :)

grecia pisze:Eee takie warunki to pryszcz, myślałam że będzie coś bardziej skomplikowanego a tu proszę, bez problemu można je zrealizować

Skomplikowane to jest dostanie bonów do biedry i allegro ;) Trzeba kartę rejestrować i dużo wiećej przelewów telefonem wykonać.
grecia pisze:Szczerze mówiąc nigdzie tego też nie widziałam, zawsze trzeba coś tam płacić za wypłaty z bankomatów za granicą czy np za posiadanie karty do bankomatu

Za posiadanie karty do bankomatu płacisz? Chyba tylko w przedpotopowym banku jeszcze takie rzeczy robią :oops: Uciekaj z niego jak najszybciej, bo to wyciąganie hajsu. W bgż jest wszystko za darmo i też im się to opłaca skoro oferują takie konta.
Novy

Postautor: kipper » 15 paź 2018, 13:47

Novy pisze:
kipper pisze:Ja dopiero kilka dni temu zakładałam konto , więc wychodzi na to że karnet od stycznia dopiero :c

No to trochę poczekasz. W najlepszej sytuacji są osoby, ktore założyły konto jeszcze we wrześniu, bo one karnet dostają w połowie listopada ^^ Ale co się odwlecze to i tak się dostanie :D

No trochę żałuję, że nie założyłam konta wcześniej ale cóż poradzić. Mogę się jedynie pocieszać, ze osoby które dostaną karnet w listopadzie zużyją go przed świętami i będą świątecznymi grubaskami, a ja dostając go w styczniu będę super chica bo spalę świąteczne grzeszki :D ha ! :lol:

Novy pisze:
kipper pisze:Ja chyba bym nie ufała kurierowi, i zakładałam konto osobiście w banku, trochę czasu zajęło czekanie ale mam pewnosc ze wszystko poszło na pewno po mojej myśli.

Kurier przywozi te dokumenty w zaplombowanej kopercie, która jest czarna najczęściej takze 100% bezpieczeństwa. Później podpisane dokumnety są chowane do dokładnie takiej samej, nowej koperty. Banki takie jak BGŻ nie mogą sobie pozwolić na zaniedbania :)

Hm, no to może faktycznie mają zachowane warunki bezpieczeństwa. nawet o tym nie wiedziałam szczerze mówiąc, bo nigdy nie podpisywałam przy kurierze żadnej umowy :P dzięki , że mówisz :D może następnym razem zaryzykuję :)

Novy pisze:
grecia pisze:Eee takie warunki to pryszcz, myślałam że będzie coś bardziej skomplikowanego a tu proszę, bez problemu można je zrealizować

Skomplikowane to jest dostanie bonów do biedry i allegro ;) Trzeba kartę rejestrować i dużo wiećej przelewów telefonem wykonać.

Dużo więcej tzn ile? Jakie warunki trzeba dokładnie spełnić?

Novy pisze:
grecia pisze:Szczerze mówiąc nigdzie tego też nie widziałam, zawsze trzeba coś tam płacić za wypłaty z bankomatów za granicą czy np za posiadanie karty do bankomatu

Za posiadanie karty do bankomatu płacisz? Chyba tylko w przedpotopowym banku jeszcze takie rzeczy robią :oops: Uciekaj z niego jak najszybciej, bo to wyciąganie hajsu. W bgż jest wszystko za darmo i też im się to opłaca skoro oferują takie konta.

Oj, to faktycznie wyciąganie kasy, pewnie niewielkie są opłaty ale zapewne w skali roku już się robi z tego jakaś sumka. Niefajnie :/ Dobrze, że w moim bgż nie ma takich historii.
kipper

Postautor: Novy » 15 paź 2018, 17:51

kipper pisze:No trochę żałuję, że nie założyłam konta wcześniej ale cóż poradzić. Mogę się jedynie pocieszać, ze osoby które dostaną karnet w listopadzie zużyją go przed świętami i będą świątecznymi grubaskami, a ja dostając go w styczniu będę super chica bo spalę świąteczne grzeszki :D ha ! :lol:

Pewnie! Dobre podejście, poza tym lepiej od nowego roku takie rzeczy zaczynać juz po świętach :P
kipper pisze:Hm, no to może faktycznie mają zachowane warunki bezpieczeństwa. nawet o tym nie wiedziałam szczerze mówiąc, bo nigdy nie podpisywałam przy kurierze żadnej umowy :P dzięki , że mówisz :D może następnym razem zaryzykuję :)

Polecam. Fajna sprawa, szybka i oszczędzasz sporo czasu. Banki to instytucje któe na prawdę dbają o klienta, a taki prokonsumencki jak BGŻ to już tym bardziej się stara.
kipper pisze:Dużo więcej tzn ile? Jakie warunki trzeba dokładnie spełnić?

5 transakcji gpay albo applepay żeby mieć kupon do biedronki, 8 kolejnych żeby mieć do allegro. Przy oksystem musisz mieć 5 transakcji kartą i jeden przelew więc łatwiej je spełnić.
kipper pisze:Oj, to faktycznie wyciąganie kasy, pewnie niewielkie są opłaty ale zapewne w skali roku już się robi z tego jakaś sumka. Niefajnie :/ Dobrze, że w moim bgż nie ma takich historii.

BGŻ pod tym kątem bardzo dobrze przemyślał swoją ofertę konta. Odbierze sporo klientów z innych banków moim zdaniem.
Novy

Postautor: magda » 16 paź 2018, 10:11

ja wybrałam bgż i nie żałuję, wszystko za darmo i do tego darmowy karnet :D
magda

Postautor: kipper » 16 paź 2018, 15:07

grecia pisze:
kipper pisze:Wg mnie to super bonus, bo nie kazdego stać żeby chodzić na siłownię regularnie a tutaj proszę bardzo :D

Dzięki temu też można poznać kilka dyscyplin sportowych bo widziałam że jest jakoś ok 25 do wybrania, może jakaś ścianka wspinaczkowa czy joga :D

A gdzie widziałaś wykaz dyscyplin? Jest to gdzieś do wglądu ??

grecia pisze:

Trochę słabo że trzeba tyle czekać na karnet, no ale zakładasz konto i dostajesz go z free więc myślę że warto troszkę poczekać

Pewnie, w gruncie rzeczy jak za free to nie ma co narzekać, a poczekać można i poćwiczyć cierpliwość :D

grecia pisze:

Oj tam nie ma co już na wszystko patrzeć w czarnych kolorach, też jest pozytyw takiego sposoby zawierania umowy, chodzi mi tutaj o zaoszczędzony czas :D

W sumie dla osób zapracowanych albo kobiet na macierzyńskim to taka usługa bank-kurier jest strasznie wygodna.

grecia pisze:
kipper pisze:"'W każdym z kolejnych 3 miesięcy kalendarzowych od Rejestracji, wykonaj min. 1 przelew Aplikacją GOmobile i 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową" :) cała filozofia apropo warunków

Eee takie warunki to pryszcz, myślałam że będzie coś bardziej skomplikowanego a tu proszę, bez problemu można je zrealizować

No w sumie nie ma tu żadnej wybitnej trudności, na pewno młode osoby szybko spełnią te warunki :P

grecia pisze:
zodiak pisze:i to mnie mega dziwi szczerze mówiąc. Nie jestem super obeznany w temacie kont bankowych ale pierwszy raz widzę aby wypłaty z bankomatów za granicą były darmowe. Spotkaliście się już kiedyś z czymś takim?

Szczerze mówiąc nigdzie tego też nie widziałam, zawsze trzeba coś tam płacić za wypłaty z bankomatów za granicą czy np za posiadanie karty do bankomatu

A wiecie może czy dołownie ze wszystkich jest darmowe wypłacanie czy jakiś konkretnych, albo tylko bgżowych?

grecia pisze:
zodiak pisze:Co prawda pytanie nie było do mnie ale muszę powiedzieć, że na starym iphone 5s działa bardzo dobrze. Aż jestem zdziwiony bo jeszcze nie spotkałem się (do tej pory) z dobrze zrobioną aplikacją mobilną do obsługi konta bankowego. Bardzo miłe zaskoczenie w tym temacie

Czyli mam rozumieć że na wszystkie systemy w telefonie działa ich apka ?

Na to wychodzi, wiesz bank się rozwija to też inwestuje w dobrze zrobione apki, żeby wszyscy użytkownicy byli zadowoleni w 100%
kipper

Postautor: Novy » 17 paź 2018, 7:50

kipper pisze:A gdzie widziałaś wykaz dyscyplin? Jest to gdzieś do wglądu ??

online.aktywnizbgzbnpp.pl/lista_obiektow.pdf to jest wykaz ze strony BGŻ gdzie masz posortowane miasta, kluby sportowe i co w ramach danego miejsca oferuje OKSYSTEM od bgż :)

kipper pisze:"'W każdym z kolejnych 3 miesięcy kalendarzowych od Rejestracji, wykonaj min. 1 przelew Aplikacją GOmobile i 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową" :) cała filozofia apropo warunków

Warunki są takie, aby każdy mógł je spełnić. Dodając do tego brak obowiązku minimalnych miesięcznych wpłat na konto i brak jakichkolwiek opłat wychodzi świetna oferta bankowa.

kipper pisze:A wiecie może czy dołownie ze wszystkich jest darmowe wypłacanie czy jakiś konkretnych, albo tylko bgżowych?

Na stronie BGŻ pod kontem maksymalnym jest napisane że ze wszystkich bankomatów w kraju i na świecie, tzn. ze bank nie bedzie pobierał swojej prowizji po prostu.

kipper pisze:Czyli mam rozumieć że na wszystkie systemy w telefonie działa ich apka ?

Pewnie że tak. Teraz każda apka działa na wszystkich systemach tylko chodzi o jej optymalizację. Jedne chodzą lepiej na androidzie inne na IOS, a w przypadku BGŻ chodzi świetnie na jednych i na drugich telefonach.
Novy

Postautor: zodiak » 18 paź 2018, 13:16

Novy pisze:
kipper pisze:A gdzie widziałaś wykaz dyscyplin? Jest to gdzieś do wglądu ??

online.aktywnizbgzbnpp.pl/lista_obiektow.pdf to jest wykaz ze strony BGŻ gdzie masz posortowane miasta, kluby sportowe i co w ramach danego miejsca oferuje OKSYSTEM od bgż :)

bardzo dużo tych punktów. Korzystałeś z oksystem wcześniej?
Novy pisze:

Warunki są takie, aby każdy mógł je spełnić. Dodając do tego brak obowiązku minimalnych miesięcznych wpłat na konto i brak jakichkolwiek opłat wychodzi świetna oferta bankowa.

Dokładnie bo nie oszukujmy się - kto w obecnych czasach używa gotówki i nie płaci kartą?... A 1 przelew z aplikacji to też nie problem
Novy pisze:
kipper pisze:A wiecie może czy dołownie ze wszystkich jest darmowe wypłacanie czy jakiś konkretnych, albo tylko bgżowych?

Na stronie BGŻ pod kontem maksymalnym jest napisane że ze wszystkich bankomatów w kraju i na świecie, tzn. ze bank nie bedzie pobierał swojej prowizji po prostu.

mega wypas. Zwłaszcza dla wszystkich erasmusów. Myślę, że to bardzo dobry argument dla wielu osób, które chcą otworzyć konto bankowe i wyjeżdżają często za granicę
Novy pisze:
kipper pisze:Czyli mam rozumieć że na wszystkie systemy w telefonie działa ich apka ?

Pewnie że tak. Teraz każda apka działa na wszystkich systemach tylko chodzi o jej optymalizację. Jedne chodzą lepiej na androidzie inne na IOS, a w przypadku BGŻ chodzi świetnie na jednych i na drugich telefonach.

optymalizacja aplikacji pod starsze telefony na obu systemach jest bardzo ważna. Inni powinni brać przykład od BGŻ w tym temacie. Na pewno mają super programistów
zodiak

Postautor: Novy » 18 paź 2018, 17:08

zodiak pisze:bardzo dużo tych punktów. Korzystałeś z oksystem wcześniej?

Nie, jeszcze nie korzystałem z oksystem ale korzystałem z innych benefitów w tym stylu i zawsze bardzo dobrze się to sprawdzało :) Także mam nadzieję, że bonus od BGŻ też będzie super się sprawdzał.
zodiak pisze:Dokładnie bo nie oszukujmy się - kto w obecnych czasach używa gotówki i nie płaci kartą?... A 1 przelew z aplikacji to też nie problem

Niby racja, ale zawsze fajnie jest mieć chociaż cokolwiek w kieszeni z gotówki. Dobrze, że BGŻ wyszedł na przeciw klientom i udostępnił tak dobrą aplikację.
zodiak pisze:mega wypas. Zwłaszcza dla wszystkich erasmusów. Myślę, że to bardzo dobry argument dla wielu osób, które chcą otworzyć konto bankowe i wyjeżdżają często za granicę

A to akurat racja. Jak się wyjeżdża za granicę często to takie konto bardzo się przyda. Ja pewnie też skorzystam z tych darmowych wypłat.
zodiak pisze:optymalizacja aplikacji pod starsze telefony na obu systemach jest bardzo ważna. Inni powinni brać przykład od BGŻ w tym temacie. Na pewno mają super programistów

Too racja. Różni są klienci i różne mają telefony, a korzystać z najnowszych aplikacji każdy chce.
Novy

Postautor: zodiak » 18 paź 2018, 18:44

Novy pisze:
zodiak pisze:bardzo dużo tych punktów. Korzystałeś z oksystem wcześniej?

Nie, jeszcze nie korzystałem z oksystem ale korzystałem z innych benefitów w tym stylu i zawsze bardzo dobrze się to sprawdzało :) Także mam nadzieję, że bonus od BGŻ też będzie super się sprawdzał.

no oby, oby... ale wszystko zapowiada się bardzo dobrze więc chyba nie ma się o co bać
Novy pisze:
zodiak pisze:Dokładnie bo nie oszukujmy się - kto w obecnych czasach używa gotówki i nie płaci kartą?... A 1 przelew z aplikacji to też nie problem

Niby racja, ale zawsze fajnie jest mieć chociaż cokolwiek w kieszeni z gotówki. Dobrze, że BGŻ wyszedł na przeciw klientom i udostępnił tak dobrą aplikację.

A po co Ci gotówka w kieszeni jak za wszystko można płacić kartą? Nawet dostawcy jedzenia mają już terminale przy sobie. A jak nie mają to często w takiej restauracji można zamawiać online
Novy pisze:
zodiak pisze:mega wypas. Zwłaszcza dla wszystkich erasmusów. Myślę, że to bardzo dobry argument dla wielu osób, które chcą otworzyć konto bankowe i wyjeżdżają często za granicę

A to akurat racja. Jak się wyjeżdża za granicę często to takie konto bardzo się przyda. Ja pewnie też skorzystam z tych darmowych wypłat.

erasmus czy praca? Nawet jeśli komuś się to przyda kilka razy w roku na wakacjach np to i tak będzie już potężna oszczędność
Novy pisze:
zodiak pisze:optymalizacja aplikacji pod starsze telefony na obu systemach jest bardzo ważna. Inni powinni brać przykład od BGŻ w tym temacie. Na pewno mają super programistów

Too racja. Różni są klienci i różne mają telefony, a korzystać z najnowszych aplikacji każdy chce.

wiesz no to nie jest łatwo zrobić taką aplikację, która będzie na każdym telefonie dobrze działać. A w dobie przelewów mobilnych, płatności telefonami itp to jest to bardzo bardzo ważne. To bardzo duży plus dla BGŻ
zodiak

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie założyć konto lub lokatę