Remont łazienki i armatura sanitarna

Jak zrobić remont kuchni, łazienki, pokoju.

Remont łazienki i armatura sanitarna

Postautor: Mireadh » 29 gru 2018, 12:28

Witam. Poszukuję sprawdzonego sklepu internetowego w którym będę mogła zamówić armaturę sanitarną do łazienki. W szczególności zależy mi na producentach takich jak na przykład Grohe, Koło lub np Roca. Oczywiście obowiązkowo sklep musi dawać gwarancję – to dla mnie priorytet. Polecicie coś?
Mireadh

Re: Remont łazienki i armatura sanitarna

Postautor: olenka » 29 gru 2018, 20:39

Nie wiem dokładnie jak z tymi innymi markami, ale ja zamawiałam wszystko z firmy Koło w sklepie łazienkaplus.pl. Co do gwarancji to otrzymałam oryginalną producenta, więc o to nie musisz się martwić. Ogólnie ten sklep ma bardzo duży wybór, więc posprawdzaj sobie czy mają również te inne marki które Cię interesują, ale przypuszczam, że mają.
olenka

Postautor: mireadh » 30 gru 2018, 12:04

Dzięki za namiar. Sprawdzałam tą Łazienkę Plus i faktycznie wybór ogromny i marek bardzo dużo, min właśnie te których szukam. Ja nie chcę zamawiać wszystkiego jednej marki, ale najprawdopodobniej będę łączyć produkty właśnie tych producentów których wymieniłam.
mireadh

Postautor: PaulinaW » 30 gru 2018, 17:40

ja też powoli zaczynam myśleć o remoncie łazienki. zajrzałam sobie z ciekawości do tego sklepu o którym piszecie i zauważyłam, że jest tam mnóstwo różnych wizualizacji łazienek. kilka już przejrzałam i widzę, że na podstawie tego można sobie samemu zaprojektować całkiem fajną łazienkę :>
PaulinaW

Postautor: olenka » 31 gru 2018, 9:01

Oj tak, to fakt. Łazienka plus ma na stronie bardzo dużo inspiracji z których można czerpać fajne pomysły i rozwiązania. Zresztą ja jak robiłam swoją łazienkę to też właśnie z nich korzystałam.
olenka

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Porady dla remontujących mieszkanie