Ból kolana po bieganiu

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Ból kolana po bieganiu

Postautor: Mucha » 04 kwie 2019, 18:54

Czasami po bieganiu odczuwam taki niezbyt silny ból kolana, ale jest to uczucie trochę irytujące, które mija samoistnie po jakimś czasie. Ale czy ktoś z was miał już coś podobnego i jakoś sobie doraźnie z tym radził?
Mucha

Re: Ból kolana po bieganiu

Postautor: pemdziwitł » 18 kwie 2019, 12:56

Mi przy tego typu bólach bardzo pomagał dip rilif, dawał uczucie chłodzenia i takiej ulgi. Po regularnym smarowaniu problem znikł.
pemdziwitł

Postautor: grdyka » 06 lip 2019, 19:41

Ciekawe, ze Tobie pomagało chłodzenie. Nie słyszałam o takich żelach, ale ten Dip Rilif może być całkiem dobrą opcją. Na pewno kupię i sprawdzę, może będzie dla mnie.
grdyka

Postautor: Wika » 17 paź 2019, 23:28

Wiesz co, tego typu bóle zawsze najlepiej skonsultować z dobrym fizjoterapeutą, a do tej pory warto jednak zrezygnować z biegania, żeby nie narobić sobie szkody. Jeśli jesteś z okolic Krakowa, to z czystym sumieniem mogę polecić OpenMedical.
Wika

Postautor: Michal21 » 03 gru 2019, 14:32

Najlepiej zrobić od razu badania kolana, będziesz wiedzieć czy wszystko z nim jest w porządku. W krajowym programie zdrowotnym zrobisz badania i umówisz się do lekarza specjalisty z wynikami nie czekając zbyt długo na wizytę. Przy okazji zaoszczędzisz też pieniądze. cuk.pl/porady/czym-jest-krajowy-program-zdrowotny
Michal21

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie