Odkurzacz do domu

Funkcjonalne i ładne mieszkanie.

Re: Odkurzacz do domu

Postautor: metrka » 30 paź 2019, 19:47

My dopiero skonczylismy sie urzadzac na nowym mieszkanku i co do sprzetu takiego typowo do sprzatania, to zaopatrzylismy sie w calosci w sklepie Karcher Center Ocean, bardzo fajny sklep, wszystko ogarnelismy w jednym miejscu, wlacznie z chemia :)
metrka

Postautor: laurkaa17 » 08 lis 2019, 7:12

Zainwestowałam w irobota, od kiedy pamiętam chciałam mieć automatyczny odkurzacz, w końcu się udało :)
laurkaa17

Postautor: Oczko27 » 22 lis 2019, 11:19

Ja mam mały tradycyjny odkurzacz na kabel workowy zilan i jestem zadowolona Kosztował niecałe 200 zł a naprawdę jest dobry ktoś czasem myśli że za tani a nie prawda nie wszystko drogie jest dobre, Ja z tego jestem bardzo zadowolona wyciągam kiedy chce rozkładam w minute i odkurzam
Oczko27

Postautor: elenka » 27 lis 2019, 19:34

Dobry odkurzacz to podstawa w kazdym domu , ja kupowalam w sklepie myjki.eu maja naprawde dobry jakosciowo sprzet, ceny sa jak najbardziej adekwatne, jest w czym wybierac w zaleznosci kto czego konkretnie potrzebuje
elenka

Postautor: bianka » 30 lis 2019, 21:05

U mnie w domu postanowiliśmy postawić na odkurzacz Pure Q9 electroluxa. Bezprzewodowy, pionowy, bardzo cichy i lekki odkurzacz. Jeśli szukasz dobrego to ten moge od siebie polecic.
bianka

Postautor: halynka » 31 gru 2019, 10:36

[quote="bianka"]U mnie w domu postanowiliśmy postawić na odkurzacz Pure Q9 electroluxa. Bezprzewodowy, pionowy, bardzo cichy i lekki odkurzacz. Jeśli szukasz dobrego to ten moge od siebie polecic.[/quote]

A jak to wygląda z czasem ładowania tego electroluxa i jego pracy na takim jednym ładowaniu?
halynka

Postautor: bieluta » 31 gru 2019, 12:19

[quote="halynka"][quote="bianka"]U mnie w domu postanowiliśmy postawić na odkurzacz Pure Q9 electroluxa. Bezprzewodowy, pionowy, bardzo cichy i lekki odkurzacz. Jeśli szukasz dobrego to ten moge od siebie polecic.[/quote]

A jak to wygląda z czasem ładowania tego electroluxa i jego pracy na takim jednym ładowaniu?[/quote]

Mam tego Pure Q9 i jeśli chodzi o ładowanie to niecałe pół godziny, ale jeśli chodzi o czas ciągłej pracy to ja się ogarniam u siebie max w godzinę i tyle bez problemu odkurza. Potem zazwyczaj go ładuję do kolejnego użycia.
bieluta

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak modnie urządzić mieszkanie