Dobra płyta indukcyjna

Funkcjonalne i ładne mieszkanie.

Re: Dobra płyta indukcyjna

Postautor: Marusza » 28 cze 2019, 11:54

Hey a możesz coś więcej powiedzieć o tej płycie 600 FLEX Infinite ? własnie niedawno ją odkryłam i noszę się z zamiarem zakupu
Marusza

Postautor: Marusza » 28 cze 2019, 18:28

a chciałabym się kogoś zapytać może sie orientuje jak działa piekarnik 700 PRO SteamCrips, może ktoś ma jakieś doświadczenia z tym sprzetem
Marusza

Postautor: Ligota » 30 cze 2019, 20:00

Mamy taki i fajnie się sprawdza. Można wydobyć i smak i fajną chrupkość potraw. Co chcesz o nim wiedzieć?
Ligota

Postautor: banioka » 31 lip 2019, 18:34

A któraś z tych płyt Electroluxa ma funkcję Hob2Hood? Zbieram sie do zakupu okapu i słyszałam o tej opcji, wiec chciałabym też wiedzieć które płyty są z nim zintegrowane?
banioka

Postautor: bijatyka » 31 lip 2019, 20:17

Marzy mi się taki nowoczesny okap który zdobiłby kuchnie i pracował w tle tak że nie musiałabym się nim zajmować i pamiętać o włączaniu. Może to jest fajne wyjscie do mojej kuchni. Które płyty indukcyjne maja taką ocpję Hob2Hood?
bijatyka

Postautor: Mika » 02 sie 2019, 11:51

Zastanawiałam się nad nią niedawno. Co ma fajnego ta płyta?
Mika

Postautor: ordela » 02 wrz 2019, 19:44

[quote="Selena"]
Jak się załacza na najniższej mocy to jest dla mnie prawie niesłyszalny w kuchni, a co dopiero w salonie. Myślisz nad taką opcją Hob2Hood ?[/quote]

Ja sie bardzo nad takim sprzętem electroluxa zastanawiam. Taka funkcja jest świetnym udogodnieniem i poprawia komfort. Nie trzeba myśleć nad załączaniem okapu i wszystkim można kierować z poziomu płyty. Że już nie wspomnę o tym jak fajnie, nowocześnie ten sprzęt wygląda.
ordela

Postautor: bibliak » 04 wrz 2019, 11:47

Czy taki zintegrowany okap załacza się zawsze jak się coś gotuje czy ma tez manualną opcje korzystania? Zastanawiam się jak dużą moc mają takie urządzenia, bo chciałabym okap i płytę niedlugo wymienić, więc może akurat postawie na taki sprzęt.
bibliak

Postautor: pryllen » 03 lis 2019, 18:14

[quote="bibliak"]Czy taki zintegrowany okap załacza się zawsze jak się coś gotuje czy ma tez manualną opcje korzystania? Zastanawiam się jak dużą moc mają takie urządzenia, bo chciałabym okap i płytę niedlugo wymienić, więc może akurat postawie na taki sprzęt.[/quote]

Można ustawić dla Hob2Hood automatyczne działanie, albo sterować manualnie z poziomu płyty indukcyjnej. Wszystko naprzeciw temu czego może oczekiwać klient. Mnie osobiście najbardziej pasuje automatyczne działanie bo nie musze się martwić w ogóle okapem.
pryllen

Postautor: Lisa » 29 lis 2019, 15:08

doobra płyta to na pewno Flex Bridge od Electroluxa. Fajne bo łączy dwa pola grzewczew jedno duże, co poprawia komfort pichcenia
Lisa

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak modnie urządzić mieszkanie