Spodnie Jimi w nowym stylu

Co warto założyć, żeby być trendy.

Spodnie Jimi w nowym stylu

Postautor: Gredzinek50 » 20 wrz 2019, 16:57

Cześć znalazłem ostatnio w sklepie bardzo nie typowe spodnie Jimi z Cross Jeansu, można by powiedzieć, że zamiast tradycyjnego zakończenia plus paska ma gumkę.
Do tego jest w ślicznym jasno niebieskim kolorze, z tego co widać na stronie producenta dobrze się prezentują na tym gościu.
Tak zastanawiam się czy sobie takich nie kupić. Jak sądzicie dobrze bym w nich wyglądał?
Kod produktu:E 196-014
Gredzinek50

Re: Spodnie Jimi w nowym stylu

Postautor: pawelmaly1 » 23 wrz 2019, 17:39

Patrzcie bardzo ładny ten nowy styl wygląda przy spodniach Jimi, będzie gotóweczka na koncie to zamawiam, będzie pasowało do nowego swetra jak ulał :)
pawelmaly1

Postautor: Tomek2525 » 28 wrz 2019, 20:04

Mi bardzo pasują te spodnie do sweterka, z tej samej firmy. Przynajmniej ja się dobrze czuję w takim zestawieniu.
Bluza ma prosty krój, okrągły dekolt, szerokie ściągacze na mankietach. Dobre dopasowanie.
Kod produktu na str. Cross Jeansu: 25187-102
Tomek2525

Postautor: Elżbieta » 04 paź 2019, 20:22

Bardzo ciekawa odmiana z tym paskiem na gumkę, przez to spodnie prezentują się nieco inaczej. Ciekawiej. Myślę, jednak, że dobrze się mężczyzną nosi takie spodnie.
Elżbieta

Postautor: Marek80 » 02 gru 2019, 15:29

Mi też pasują te spodnie, są bardzo fajne. Wygodne do noszenia. Bardzo fajnie się je nosi, nic nie ciśnie w pasie.
Ładnie się też prezentują.
Marek80

Postautor: tmackowiak » 09 gru 2019, 15:36

Powiem tak ostatnio szukałem dość długo po różnych sklepach/producentach spodni, które byłby zakończone w takim stylu.
Gdyż pilnie potrzebowałem spodni które nie wymagałyby ode mnie "zabawy z paskiem" i ściskania się w pasie.
Na szczęście znalazłem TO forum i TEN link, który pokazał mi gdzie poszukiwanie w sam raz dla mnie spodnie mogę kupić.
Dzięki Cross Jeans za te spodnie, dzięki autorowi posta, że podzielił się znaleziskiem, który bardzo mi pomógł w trudnym okresie :)
Spodnie są bardzo wygodne, nie wymagają specjalnych kombinacji przy zakładaniu ;), nie cisną w pasie, a to duży plus.
tmackowiak

Postautor: daniel70 » 16 gru 2019, 13:31

Dołączę się do przedmówców bardzo mi się podobają spodnie Jimi.
Takie spodnie które nie wymagają ściskania brzucha paskiem są super!
Czy to na gumce, czy na jakimś fikuśnym pasku typu "ala" kokarda itp.
Bardzo mi się podobają, są wygodnie w noszeniu.
I co ważne jeszcze nie zafarbowały. Na co moja żona na szczęście się cieszy, bo
irytuje ją zawsze gdy zafarbują moje ciuchy jej ulubioną bluzkę czy kieckę.
daniel70

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Aktualna moda męska