Miękka przepiękna bluzka

Ciuchy, buty i tym podobne

Miękka przepiękna bluzka

Postautor: myszka101 » 23 wrz 2019, 16:52

Hej dziewczyny w ostatnią sobotę kupiłam sobie przepiękną lekką i miękką w materiałem bluzeczkę w Cross Jeans, ma uroczy czerwony kolor, wzór na nim jest luźną kratą.
Dodatkowo ma naszytą kieszonkę, zwiewany krój, zapięcie pod szyją na guziki, długie rękawy z mankietami. Przedłużony dół z tyłu. Bardzo wygodnie się ją nosi.
Jest dostępna na głównej stronie producenta, nr produktu: 75171-499
myszka101

Re: Miękka przepiękna bluzka

Postautor: majcom82 » 23 wrz 2019, 19:26

Ta bluzeczka jest pozytywnie zabójcza, aż człowiek jakby mógł to już by leciał kupić do sklepu. Tak to poczeka do jutra i po zajęciach dopiero wpadnie do CH do Cross Jeans kupić wyżej wymienioną bluzeczkę. Nie wiem jak wam, ale mi z ekranu wygląda, że ma w sobie jakąś moc! Warto ją zakupić.
majcom82

Postautor: olek400 » 25 wrz 2019, 18:51

Dziewczyny dzięki wam za "powiedzenie" o tej bluzce dałem ją dziś na rocznicę poznania mojej ukochanej była wniebowzięta.
Dorotka ślicznie się w niej prezentuje, jak gwiazda :D a co ważne również dobrze czuje.
Bardzo dobrze pasuje jej ta bluzka do jej ulubionych spodni w typie Rose.
olek400

Postautor: tmackowiak » 30 paź 2019, 17:17

Hejka parę dni temu kupiłem tę bluzkę mojej dziewczynie mieliśmy wybrać się na specjalne spotkanie w bliższym gronie osób i powiem wam szczerze ta bluzka była najlepszym wyborem.
Nawet moją mamę, którą trudno przekonać do czegokolwiek nią ujęła. Bluzka jest przepiękna, a według Ewki wygodnie się ją nosi. Materiał jest na serio bardzo miękki.
Bluzka warta jest kupna.
tmackowiak

Postautor: Alicja1990 » 16 gru 2019, 17:53

Bardzo fajna bluzka już po samym założeniu ma się wrażenie założenia czegoś na siebie bardzo pozytywnego!
Jest bardzo miękka, wygodna, posiada taki zapas luzu. Nic człowieka nie uwiera. Bardzo pozytywnie tą bluzeczkę odbieram.
Fajnie komponuje mi się w czarnymi jeansami Natalia z CJ.
Alicja1990

Postautor: wojciech70 » 31 gru 2019, 18:31

Na mojej dziewczynie też przepięknie leży ta bluzeczka, do tego ładnie wyglądają spodnie Judy w kolorze czarnym z Cross Jeansu.
Moim zdaniem warta jest kupna pieniędzy i wyjścia na jakieś fajne przyjęcie wśród przyjaciół.
wojciech70

Postautor: NorbertM » 11 sty 2020, 19:02

Owa bluzeczka jest szałowa, moja dziewczyna bardzo dobrze się w niej czuła i prezentowała podczas tegorocznego spotkania klasowego naszego rocznika :)
Nawet dawne modnisie z klasy podpytywały ją, "gdzie ją dostała" lub "gdzie można ją nabyć" :)
Przyznam się męskim okiem, bluzeczka ma w sobie to coś, bardzo fajny jest też materiał, człowiek nie czuje niczego ciężkiego w nim wręcz przeciwnie samą lekkość bytu.
NorbertM

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co jest modne w tym sezonie