Johnny z Cross Jeans

Co warto założyć, żeby być trendy.

Johnny z Cross Jeans

Postautor: olek400 » 24 wrz 2019, 14:06

Hejka co sądzicie o jeansach Johnny z Cross Jeansu w kolorze czarnym? Mi bardzo się spodobały, a traf chciał, że znalazłem je w obniżonej cenie na limango.pl
Są w typie slim fit, mają zapięcie na suwak i guzik. Pasują do t-shirtów, koszul, czy nawet koszulek polo. Ja już sobie zamówiłem.
Zresztą moim zdaniem jeansy z Crossu są lepsze jakościowo niż jeansy z Big stara, z tamtymi zawsze miałem jakąś wpadkę, jak nie zrobiła się dziura, to oderwała się kieszeń i tak ciągle coś.
olek400

Re: Johnny z Cross Jeans

Postautor: Tomek2525 » 29 wrz 2019, 18:13

[quote="olek400"]Hejka co sądzicie o jeansach Johnny z Cross Jeansu w kolorze czarnym? Mi bardzo się spodobały, a traf chciał, że znalazłem je w obniżonej cenie na limango.pl
Są w typie slim fit, mają zapięcie na suwak i guzik. Pasują do t-shirtów, koszul, czy nawet koszulek polo. Ja już sobie zamówiłem.
Zresztą moim zdaniem jeansy z Crossu są lepsze jakościowo niż jeansy z Big stara, z tamtymi zawsze miałem jakąś wpadkę, jak nie zrobiła się dziura, to oderwała się kieszeń i tak ciągle coś.[/quote]

Też sobie cenię markę Cross Jeansu, gdyż jak dotąd nie zaliczyłem żadnych nie planowanych "przygód" z nią, a z innymi firmami trochę tego było. Choćby na ślubie brata - masakra na samo wspomnienie! Tu jednak chodziło o koszulę Cross a HM. Oczywiście Cross wygrał i jestem można powiedzieć tej marce wierny, bo dotąd mnie nie zawodzi. Co do spodni o których piszesz ja wolę nieco inny styl, bo regularny, ale slim fit nie jest zły ładnie się prezentuje.
Tomek2525

Re: Johnny z Cross Jeans

Postautor: Heniu » 04 paź 2019, 12:31

Osobiście bardzo lubię te spodnie nosić, dodatkowym autem jest to, że poza tym, że spodnie same w sobie są w typie slim fit, to czerwony kolor tak ładnie podkreśla sylwetkę i wyszczupla wizualnie :) Bardzo się to podoba mi jak i Pani Basi z którą pracuję biurko w biurko. Poza tym są wygodne i modne. Lepiej się w nich czuję niż kupionych jakieś dwa lata wcześniej Wranglerach.
Tamte były mi jakieś niedopasowane.
Heniu

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Aktualna moda męska