Kardigan w przepięknym modnym szarym kolorze

Ciuchy, buty i tym podobne

Kardigan w przepięknym modnym szarym kolorze

Postautor: ola700 » 28 wrz 2019, 17:01

Bardzo modne w tym sezonie są swetry rozpinane z Cross Jeansu, są w kolorze szarym, bez kołnierza, bez zamka i podszewki. Za to z długimi rękawami - do 3/4 - mają kieszenie. Jest bardzo modne i ciekawe. Kod produktu: 73272-004.
ola700

Re: Kardigan w przepięknym modnym szarym kolorze

Postautor: majcom82 » 01 paź 2019, 18:47

Hejka rzeczywiście jest bardzo fajna, zaraz miałabym ochotę usiąść w fotelu z ciepłą herbatą i zatopić się do dobrej lekturze ubrana właśnie w taki sweterek.
Bardzo ładny jest i myślę, że wygodny. Będzie możliwość to zamówię :)
majcom82

Postautor: Henryka » 02 paź 2019, 19:54

Ten sweter jest najlepszy jaki mogłam sobie zamówić, bardzo dobrze się go nosi. Jest wygodny, ciepły i miękki.
Warty wydania pewnych pieniędzy ;) Dobrze mi się je nosi do jeansów Rose.
Henryka

Postautor: Tusia » 03 paź 2019, 12:10

Wydaje mi się, że na stronie producenta jest kilka takich swetrów - Kardiganów - ja właśnie sobie taki jeden zamówiłam, z kieszeniami. Wydaje mi się bardziej praktyczny, bo zawsze mogę coś tam schować jakąś notatkę spisaną przy telefonie, czy chusteczkę do nosa itp. Niemniej bardzo mi się spodobał, a wypowiedzi przedmówców tylko zachęciły do kupna.
Zobaczymy jak mi się będzie nosić :)
Tusia

Postautor: Barbara401 » 04 paź 2019, 14:17

Ładny sweterek, choć moim zdaniem lepszy by był gdyby Cross Jeans wypuścił go w kolorze np. niebieskim lub zielonym. Tak już jest szaro za oknem to po, co dodatkowo "smucić się" ubraniami w takiej kolorystyce. To oczywiście moje osobiste zdanie. Sama będę czekać na inny kolor w Crossie i wstrzymam się z zakupami :)
Barbara401

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co jest modne w tym sezonie