Bluza w kolorze jasnoróżowym

Ciuchy, buty i tym podobne

Bluza w kolorze jasnoróżowym

Postautor: majcom82 » 29 wrz 2019, 16:15

Hejka jak Wam się nosi Bluzę w kolorze jasnoróżowym z Cross Jeansu?
Mi bardzo dobrze, jest piękna, miękka, ma ściągacz tunelowy jako zapięcie, zakończenie rękawów jest elastyczne.
Ma przepiękny prosty krój. Ładnie pasuje do niebieskich jeansów Judy.
majcom82

Re: Bluza w kolorze jasnoróżowym

Postautor: ola700 » 01 paź 2019, 20:57

Bardzo ciekawa bluza, w dodatku w moim ulubionym kolorze. Rzeczywiście pasuje do jeansów w kolorze niebieskim, ale osobiście uważam, że czarne też pasują i to bardzo dobrze.
Bluza jest the best! Zaraz zamawiam i czekam na dostawę, będzie mi pasować do jeansów Judy w kolorze czarnym jak i innych w kolorze niebieskim.
ola700

Postautor: Elżbieta » 08 paź 2019, 15:42

[quote="majcom82"]Hejka jak Wam się nosi Bluzę w kolorze jasnoróżowym z Cross Jeansu?
Mi bardzo dobrze, jest piękna, miękka, ma ściągacz tunelowy jako zapięcie, zakończenie rękawów jest elastyczne.
Ma przepiękny prosty krój. Ładnie pasuje do niebieskich jeansów Judy.[/quote]

Nie tylko do jeansów Judy, ale do każdych innych ja np. zakładam do tej bluzy jeansy Jaycie (strona producenta kod: P 403-009) i bardzo dobrze się czuję właśnie w tym zestawieniu :)
Niby też czarne, ale przez elastyczny materiał i pas przebijają normalne jeansy na mój gust, a bluza w kolorze jasnoróżowym przepięknie go uzupełnia.
Elżbieta

Postautor: Mariola » 11 paź 2019, 18:15

Bardzo ciekawa bluza, taka dodająca świeżości jeśli chodzi o barwy z jakich jest zrobiona.
Zarazem jest bardzo komfortowa i fajna w noszeniu, dobrze pasuje mi do niebieskich jeansów.
Kumpela nawet chciała ją ode mnie sobie ją ostatnio pożyczyć.
Mariola

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co jest modne w tym sezonie