Nocne moczenie u dziecka

Szczególny dział dla szczególnych kobiet - wszystko o ciąży.

Nocne moczenie u dziecka

Postautor: magusia » 11 paź 2019, 8:09

Mam problem z córką, moczy się w nocy, w dzień pięknie kontroluje swoje potrzeby, ale z nocami wciąż jest problem. Iść do lekarza czy dać jej czasu? Gdzie szukać pomocy?
magusia

Re: Nocne moczenie u dziecka

Postautor: sun » 18 paź 2019, 13:15

Ile ma lat? Myślę, ze do około 5 roku życia to normalne, ale bywa różnie. Myślę, ze wizyta u lekarza nie zaszkodzi, zrobisz badania i będziesz spokojna albo będziesz mogła działać. Zerknij też na suchyporanek.pl, dla mnie to była kopalnia wiedzy, kiedy walczyłam z podobnym problemem u syna.
sun

Postautor: Levenia » 19 paź 2019, 20:39

A powiedz, czy w tym momencie u Ciebie już jest po problemie? Piszesz, że walczyłaś, więc wywnioskowałam, że sobie poradziliście. My też walczymy, ale mam wrażenie, że póki co tę walkę przegrywamy. Dzięki za polecenie suchego poranka, czytam już od kilkunastu minut i sporo sobie rozjaśniłam.
Levenia

Postautor: groszka » 04 lis 2019, 12:58

A co myślicie o alarmie wybudzeniowym? Wyczytałam o tym na stronie suchego poranka i zastanawiam się czy nie spróbować tej metody. Jest tu ktoś, kto może to polecić?
groszka

Postautor: Minka » 12 lis 2019, 12:14

Alarm wybudzeniowy? A co to takiego w ogóle jest?
Minka

Postautor: Róża » 21 lis 2019, 10:49

Alarm wybudzeniowy uruchamia się w kontakcie z wilgocią (sonda przyczepiana jest do majtek), na dźwięk alarmu dziecko wybudza się i dzięki temu może skończyć siku w toaleci. Polecam zajrzeć na suchyporanek.pl, tam znajdziesz więcej szczegółowych informacji.
Róża

Postautor: Minka » 13 gru 2019, 9:16

Dziękuję, zajrzę na pewno, bo jestem zainteresowana. A gdzie się taki alarm kupuje? Czy to droga rzecz?
Minka

Postautor: Weronika » 18 gru 2019, 12:21

Alarm możesz kupić w aptece, sklepie medycznym, internecie... Ceny różne, w zależności od modelu, ja swój kupowałam za ok. 150 zł.
Weronika

Postautor: sun » 23 gru 2019, 22:24

Levenia pisze:A powiedz, czy w tym momencie u Ciebie już jest po problemie? Piszesz, że walczyłaś, więc wywnioskowałam, że sobie poradziliście. My też walczymy, ale mam wrażenie, że póki co tę walkę przegrywamy. Dzięki za polecenie suchego poranka, czytam już od kilkunastu minut i sporo sobie rozjaśniłam.

Tak już dawno. Byłaś u lekarza z dzieckiem? Przyczyny mogą być różne i nie z każdą poradzicie sobie na własną rękę.
sun

Postautor: zastka » 31 sty 2020, 23:45

Patrzyłam na stronie suchy poranek że jest szukajka z placówkami medycznymi które pomagają dzieciom z problemem moczenia nocnego. Czy mogę zgłosić się tam bezpośrednio czy najpierw myślicie że lepiej do pediatry ?
zastka

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Porady dla kobiet w ciąży