Bluza w kolorze Carmelowym

Ciuchy, buty i tym podobne

Bluza w kolorze Carmelowym

Postautor: Alicja1990 » 25 paź 2019, 18:35

Cześć dziewczyny,

Jak oceniacie tę bluzę znalezioną w texasclub.pl jest to model: Model 65166-102 z firmy Cross Jeans. W kolorze Camel. Wg mnie, jest to bardzo fajna bluza w stylu młodzieżowym z ładnym nadrukiem. Miły kolor i styl przyciągają wzrok. Kieszenie z boku i kaptur sprawiają, że jest praktyczna w noszeniu i bardzo komfortowa.
Alicja1990

Re: Bluza w kolorze Carmelowym

Postautor: majcom82 » 25 paź 2019, 19:16

Bardzo ładna i wygodna ta bluza, lubię ją nosić. Nadaje się na jesienne ciepłe dni - wtedy miło w niej się spaceruje. Jak i do biegania ze znajomymi.
majcom82

Postautor: pawelmaly160 » 28 paź 2019, 13:18

Hejka,hejka moja dziewczyna nie dawno kupiła sobie tą bluzę wygląda w niej super.
Wreszcie nie przypomina mi worku mąki w szarym jakimś pseudo dresowym materiale z przełomu lat 80/90tych
tylko wygląda bardzo ładnie i modnie mimo iż to tylko bluza a nie jakiś sweter czy koszula na wyjście :D
Bardzo ładny jest też sam kolor przyciąga wzrok odmiennością.
pawelmaly160

Postautor: Barbara401 » 01 lis 2019, 20:56

Bardzo mi się podoba ta bluza będzie pasować do moich ukochany spodni jeansowych tej samej firmy: Anya w kolorze mid blue, dopasowują się do sylwetki ciała bo są jako tzw.slim fit.
Myślę, że bluza z tymi spodniami będzie super współgrać :D i dobrze będę wyglądać.
Barbara401

Postautor: Basia88 » 04 gru 2019, 16:13

[quote="Barbara401"]Bardzo mi się podoba ta bluza będzie pasować do moich ukochany spodni jeansowych tej samej firmy: Anya w kolorze mid blue, dopasowują się do sylwetki ciała bo są jako tzw.slim fit.
Myślę, że bluza z tymi spodniami będzie super współgrać :D i dobrze będę wyglądać.[/quote]

Rzeczywiście ładne połączenie sobie wybrałaś. Ja samą bluzę w tym Carmelowym kolorze noszę do jeansów, spodni dresowych, a jak jest ciepło (wiosna itp.) to nawet do spódnicy i nie przeszkadza mi to jak to wygląda, grunt by czuć się dobrze! Wyroby Cross na to pozwalają :D
Basia88

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co jest modne w tym sezonie