recepta elektroniczna

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: recepta elektroniczna

Postautor: Elev » 27 cze 2020, 17:33

Ja byłam jakaś sceptyczna do tych e-recept, ale doceniłam niedawno, kiedy skończyły mi się leki i szybko potrzebowałam wykupić nowe. Receptę załatwiłam przez telefon na konsultacji z lekarzem i już za chwilę mogłam ją zrealizować w DOZ. No super!
Elev

Postautor: wiśnia » 23 lip 2020, 11:17

Ja też jakoś na początku nie mogłam się przekonać, ale teraz widzę, że to świetne rozwiązanie, a DOZ mam pod domem i mogę polecić.
wiśnia

Postautor: Hankei » 26 lip 2020, 21:09

No bo wiadomo jak to jest, kiedy są nowości, to zawsze człowiek się trochę stresuje jak to będzie wyglądało. Ale faktycznie, jeśli chodzi o e-receptę, to jest to super rozwiązanie, szczególnie teraz. Ale realizuję w DOZie od roku.
Hankei

Postautor: Ada » 27 lip 2020, 11:20

A czy aby zrealizować e-receptę trzeba założyć najpierw konto? Można wykupić leki na e-recepcie w każdej aptece?
Ada

Postautor: ossi » 27 lip 2020, 13:13

możesz zrealizować bez konta ale wtedy musisz pesel podawać, przynajmniej mi tak w DOZie mówili, ja już mam konto założone od dawna, bo u nich od tamtego roku jest opcja takich recept
ossi

Postautor: Ada » 28 lip 2020, 10:51

A czy mogę zrealizować taką receptę, która jest na moją babcię? Wolałabym, żeby nie chodziła teraz po aptekach.
Ada

Postautor: AgnieszkaDeni » 29 lip 2020, 19:10

Tak, oczywiście - ze spokojem. Musisz mieć tylko nr PESEL babci i kod recepty, wtedy bez problemu zrealizujesz, ja często kupuję leki dla rodziców :)
AgnieszkaDeni

Postautor: Zasina » 29 lip 2020, 21:13

Ada, a jeśli kupujesz leki dla babci, to warto przejść się po nie do apteki DOZ w godzinach porannych, do południa. Konkretnie od godziny 8 do godziny 12 mają promocję aż 20% zniżki na leki dla seniorów, tych powyżej 60 roku życia.
Zasina

Postautor: Ada » 30 lip 2020, 12:28

O super, a ta zniżka na pewno się przyda, 20% to całkiem sporo :)
Ada

Postautor: Zasina » 04 sie 2020, 23:43

Zgadzam się, 20% to naprawdę sensowna zniżka, tym bardziej w dzisiejszych czasach, kiedy wszystko tak bardzo drożeje. Plus dla dozu :)
Zasina

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać