Biuro w domu - jakie meble kupić ?

Funkcjonalne i ładne mieszkanie.

Re: Biuro w domu - jakie meble kupić ?

Postautor: Gość » 19 gru 2018, 14:38

A rzeczywiście KJK to bardzo przyjemna firma. W sensie fajne robi meble. Ładne i funkcjonalne. Patrzyłam co mają na stronie i mi się spodobało do gabinetu w domu, ale robiłam na wymiar, bo takie to pomieszczenie niezbyt duże. Ale wyszło super.
Gość

Postautor: kamila » 03 sty 2019, 12:31

też polecam kjk. Bardzo dobrej jakości meble, duży wybór:)
kamila

Postautor: akat45 » 16 sty 2019, 22:21

Zadbaj o to, aby mieć duże biurko (przyda się na papiery, komputer itp.), a także wygodne krzesło czy fotel! To podstawa. Można oczywiście też sobie zakupić różnego rodzaju szafki na dokumenty, pozwolą one na zachowanie większego porządku. Jakaś fajna lampa biurkowa też nie będzie sie marnować. Jeśli jeszcze nie masz znalezionego dostawcy mebli to proponuję przejrzeć ofertę od poziom4.pl/planowanie-i-aranzacja, mają narpawde atrakcyjne warunki współpracy.
akat45

Postautor: Mirek » 31 sty 2019, 10:13

Zgadzam się, kjk ma bardzo dobre meble! My z żoną potrzebowaliśmy do gabinetów, wybraliśmy Magnat, bo lubimy klasykę, ale jak ktoś lubi nowoczesne biura to też mieli fajne propozycje w ofercie.
Mirek

Postautor: marta922 » 14 lut 2019, 12:11

Rzecz jasna, te podstawowe meble muszą być, ale ja w swoim postanowiłam zrobić tez niewielki kącik, w którym można swobodnie usiąść, porozmawiać czy nawet chwilę odpocząć. Udało mi sie wygospodarować taką przestrzeń, ale rzecz jasna to niewielki kącik więc na wiele nie mogłam sobie też pozwolić. Kupiłam na scandicsofa.pl fajne i jak sie okazało bardzo wygodne fotel, które na dodatek idealnie poasują do stolika, który mam i w ogóle do całego wystroju. Zastanówcie się nad takim a' la kącikiem, naprawde się sprawdza.
marta922

Postautor: Linka » 05 mar 2019, 19:23

Idealne meble do każdego domu znajdziesz edinos.pl/debrzno Praktyczne. Sprawdzone. Znajda miejsce w każdym wnętrzu.
Linka

Postautor: janaa » 08 mar 2019, 13:49

Też polecam firmę KJK, solidne wykonanie, klasyka i design o to właśnie mi chodziło! :) Bez problemu - extra się użytkuje:)
janaa

Postautor: julka091 » 14 mar 2019, 20:48

Gdy już wybierzecie meble, pomyślcie o zakupie takich dodatków, jak np. oploty na kable! Wydaje się mała rzecz, ale jest mega przydatna! Pozwala na zorganizowanie kabli, zabezpieczenie ich i uporządkowanie. Dzięki temu, nawet domowe biuro będzie odpowiednio zagospodarowane. A dobrej jakości oploty znajdziecie w porzadekwkablach.pl .
julka091

Postautor: anela » 25 mar 2019, 9:20

Zgadzam się, że w każdym biurze powinno się znaleźć takie miejsce wypoczynku, gdzie można również przyjąć i porozmawiać z kontrahentem. Też nie mamy za wiele miejsca ale już postanowiliśmy, że na slf24.pl kupimy te dwa fotele tago i jakiś niewielki stolik. Fajnie będzie to wyglądać, zwłaszcza jak dodam jeszcze lampę podłogową i duży kwiat doniczkowy. Miło, przytulnie i w dobrym stylu.
anela

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak modnie urządzić mieszkanie