Nasze kosmetyczne odkrycia!

Dobre kosmetyki na każdą cerę

Re: Nasze kosmetyczne odkrycia!

Postautor: benia » 27 maja 2018, 10:01

Balsam do ust z eos ;) Akurat mam malinowy, super nawilżą i to nawilżenie długo się utrzymuje....
Awatar użytkownika
benia

Postautor: mylek » 27 maja 2018, 20:21

Moim kosmetycznym odkryciem zdecydowanie są kosmetyki z atopis.pl, mam atopową skorę i powiem szczerze, że bez nich bym sobie jednak nie poradziła. Bardzo fajne są ogólnie, świetnie łagodzą wszelkie zaczerwienienia.
mylek

Postautor: halinka » 21 cze 2018, 17:50

Moje najnowsze odkrycie kosmetyczne, to balsam do ciała Cetaphil MD Dermoprotektor. Dostałam w prezencie go od przyjaciółki i jestem bardzo zadowolona z efektu. Zostawia gładką skórę, a jednocześnie odżywia i nadaje sprężystości.
halinka

Postautor: JoannaS » 27 cze 2018, 14:44

Moim ostatnim, niedawnym kosmetycznym odkryciem jest z pewnością:ten fluid - pierrerene.pl/pl/kosmetyki/twarz/podklady/fluid-skin-balance-professional. Przede wszystkim cenię go za dobre krycie,za to, że dobzre się wchłania i utrzymuje kilka godzin, oprócz tego perfekcyjnie dopasowuje się do struktury skóry, no i ma tez w sobie ekstrakty roślinne oraz witaminę E. Bardzo go lubię, to jest jeden z najlepszych fluidów jakie mialam.
JoannaS

Postautor: benia » 30 cze 2018, 20:54

Rossmannowskie żele pod prysznic, nazwa firmy to fruit, jak nie przekręciłam, ale mają obłedne owocowe zapachy :D
Awatar użytkownika
benia

Poprzednia