Gotowe projekty domów

Informacje i rady dla budujących dom.

Re: Gotowe projekty domów

Postautor: Olga » 17 cze 2017, 18:09

Fajnym i bardzo korzystnym jest własny projekt oddany w odpowiednie ręce. Fajne projekty posiada firma ecobud.pl/, która zajmuje się domami energooszczędnymi. Wszystko pod stałą kontrolą. Bardzo profesjonalne podejście. Na czas i bez zbędnych formalności.
Olga

Postautor: direct » 20 wrz 2017, 10:21

Gotowy jest fajny, gdyż tam już jest wszystko określone. Ja tez taki miaelm. Jesli chodzi o instakację elektryczną to przyszli fachowcy, Ja bym się sam
nie podjął , dlatego mi całą instalację elektryczną zrobiła alltech z Zielonej
Góry. Na prawdę wszystko fajnie i solidnie wykonane
direct

Postautor: Kania » 11 paź 2017, 13:31

mnie też się marzą panele fotowoltaiczne :) jeszcze nie mamy projektu, ale już wiem co należy wziąć pod uwagę. Rozmawialiśmy z przedstawicielem firmy PV Projekt i trochę nam nakreślili co i jak. Fajnie, bo teraz jest to bilansowanie więc wygląda to całkiem korzystanie.
Kania

Postautor: cola » 23 paź 2017, 10:07

Kupiony projekt z reguły wymaga zmian, ale to nie problem. Ważne aby spełniał wszystkie warunki techniczne wymagane przez Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Firma budowlana która u nas budowała, Fachman z Mielca, pomogła nam nanieść poprawki. Oni też zbudowali nasz dom i wykończyli wnętrza.
cola

Postautor: pomarańcza » 15 lut 2018, 22:19

Kania, chodzi Ci o tę firmę http :// pvprojekt. com/? Popatrzyłam na ich realizacje na stronie i faktycznie tak spoko..
pomarańcza

Postautor: mariolka » 22 lut 2018, 18:41

My będziemy korzystać z gotowego. Przeglądając net trafiłam na taki projekt homekoncept.com.pl/produkt/projekt-domu-homekoncept-58/#additional_information w nowoczesnym stylu. Ciekawa bryła i połączenie kolorystyczne, odpowiedni dla naszej rodziny metraż. Klasyczne projekty od razu odrzucam, nie lubię przewidywalności i rutyny. Na tyłach domu jest przewidziany taras z ciekawym belkowaniem, w sam raz, żeby sobie odpocząć bez wzroku sąsiadów na plechach.
mariolka

Postautor: johi2 » 22 mar 2018, 8:29

Przy gotowym projekcie domu warto przede wszystkim, dobrze się zastanowić, przemyśleć wszystko! Czasami warto dodatkowo zainwetsować w instalacje np. takie:oze-biomar.pl/kolektory-sloneczne one tak naprawdę dają duzą oszczędność. No i oprócz tego są bardzo modne.
johi2

Postautor: Młynarz » 24 kwie 2018, 0:32

też mi się podoają te nowe projekty - domów energooszczędnych. My jednak mamy stary domek, więc jedyne co możemy zrobić to zainwestować w oze. Zastanawiam się nad pomą ciepła teraz, bo panele słoneczne już mamy. 6kW na dachu, od firmy pvprojekt.com
Młynarz

Postautor: marektr345 » 16 maja 2018, 5:23

hm, a mnie jakoś gotowy projekt domu nie przekonuje. Jednak wolę o wszystko zadbać sam - mam indywidualny projekt, dzięki czemu mój dom nie bedzie wyglądał jak wszystkie inne! Zadbałem od ładną ceramiczną dachówkę od panoramadachow.pl/ , co dodatkowo dodaje charakteru budynkowi. teraz jestem na etapie dogrywania roślin do ogrodu. To sprawia ogromną frajdę! Ale wiadomo, nie kazdy musi to lubić i wtedy gotowy projekt to dobry wybór.
marektr345

Postautor: loso938 » 17 cze 2018, 15:18

Planując budowę domu warto uwzględnic od razu wycenę dachu. Proponuję zajrzeć na panoramadachow.pl - mają do wyboru ponad 800 różnych pokryć dachowych, jest w czym wybierać:) Można porównać sobie ceny!
loso938

PoprzedniaNastępna