Gotowe projekty domów

Informacje i rady dla budujących dom.

Re: Gotowe projekty domów

Postautor: ArturZZ » 18 cze 2018, 7:22

Czy taki gotowy projekt domów obejmuje też rury kanalizacyjne, elektrykę i ogrzewanie? Bo jeżeli tak to i tak będę musiał przerabiać, żeby dostosować dom do swoich potrzeb. Ciekawe jaka jest różnica w cenie między gotowym projektem , a takim tworzonym na potrzeby klienta.
ArturZZ

Postautor: awatarek » 19 cze 2018, 8:04

Generalnie mówiąc gotowe projekty nie zawierają ciekawych instalacji, np.takiej oze-biomar.pl/instalacje-fotowoltaiczne ja sobie ją na przykład dodatkowo zrobiłam, przynosi duzo korzyści. To jednocześnie przyjazna dla środowiska technologia, którą wykorzystuje się do przetwarzania energii słonecznej w energię elektryczną.
awatarek

Postautor: PatrycjaMika90 » 21 wrz 2018, 7:11

Obecnie jest tak duży wybór różnego rodzaju gotowych projektów, że osobiście nie chciałoby mi się zlecać komuś stworzenia projektu na specjalne zamówienie. Też trzeba wiedzieć kogo do takiego zlecenia zatrudnić, aby później się nie rozczarować. Dlatego ja od razu patrzyłam na gotowe projekty. Też jestem wzrokowcem, chciałam od razu widzieć, jak dany projekt się przedstawia, jaki jest plan pomieszczeń. W gotowych projektach wszystko jest. Można sobie wybrać metraż, więc od razu szukanie mamy zawężone, nie tracimy czasu na przekopywanie się przez wszystkie dostępne projekty. Takie szukanie jest łatwe i przyjemne i też daje nam obraz tego, co chcemy, a czego nie. Dopóki nie zaczęłam oglądać gotowych projektów to nie wiedziałam tak naprawdę czego oczekuję. A teraz już wiem, że chcę dom w stylu nowoczesnej stodoły - niebanalny, przestronny. Projekty domów w tym stylu ma Domato, można sobie zobaczyć na ich stronie domato.pl. Moim zdaniem projekty są fantastyczne. Jeśli ktoś z was szuka projektów innych, niż klasyczne, to bardzo polecam. Pozdrawiam
PatrycjaMika90

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak wybudować własny dom