Ceny wynajmu mieszkań w różnych miastach

Informacje i rady dla budujących dom.

Ceny wynajmu mieszkań w różnych miastach

Postautor: Dados » 28 sie 2013, 8:57

Jak się przedstawiają ceny wynajmu mieszkać w waszych miastach ?
Dados

Re: Ceny wynajmu mieszkań w różnych miastach

Postautor: Gierek » 28 sie 2013, 14:44

W mojej rodzinnej Bydgoszczy ceny mieszkań można sprawdzić na stronach tego biura nieruchomości . Jak widzisz w porównaniu do Warszawy są 2x mniejsze a miasto też jest jedno z ciekawszych w Polsce.
Gierek

Postautor: szczesciarz » 26 mar 2014, 14:45

Mieszkam na co dzień w Szczecinie i muszę powiedzieć, że nie mógłbym mieszkać w innym miejscu. Tutaj macie mieszkania w Szczecinie i jak widzicie ofert jest bardzo dużo. Włodarze dbają o miasto aby było czyste i zadbane. Bliskość do morza czy Niemiec sprawia, że jest wiele możliwości na zarobienie pieniędzy.
szczesciarz

Postautor: Marc » 01 kwie 2014, 16:03

Chyba w dużych miastach to wszędzie jest podobnie.
Marc

Postautor: genekxx » 09 sie 2014, 21:48

Z tego co się orientuję to w zależności od poziomu miasta- te ceny są bardzo zróżnicowane. Warto skorzystać z jakiejś stronki, na której można znaleźć oferty z całego kraju i porównać ceny. Mogę polecić http://www.ihouse.pl/ bo szuka się tam łatwo i prosto mieszkania na sprzedaż i pod wynajem :D
genekxx

Postautor: Gość » 21 mar 2015, 11:39

Znana strona, korzystałem z niej.
Gość

Postautor: Cudrak » 28 lis 2015, 22:40

Ja ze swojej strony mogę powiedzieć , że [url=http://www.drugiepietro.pl/]nieruchomości tarnowskie góry[/url] to dość dobbra i tania inwestycja, mieszkam tu już od dłuższego czasu i obserwuję ceny mieszkań czy innych nieruchomości i są bardzo konkurencyjne w regionie, ktoś też to śledził , ma jakieś doświadczenia?
Cudrak

Postautor: leszcz15 » 07 sty 2016, 16:20

W Krakowie to sie roznie przedstawia, wiadomo ze w scislym centrum jest drogo, ale trafiaja sie tez okazje. Mi sie dzieki biurze nowodworski estates udalo sie wynajac mieszkanie blisko centrum w bardzo dobrej cenie i dobra komunikacja.
leszcz15

Postautor: Olga » 30 lip 2018, 18:22

W takiej sytuacji warto skorzystać z ofert na stronie prywatnaoferta.pl Wile ofert w jednym miejscu, duży wybór. Można samemu wystawić ogłoszenie. Warto.
Olga

Postautor: bibiu » 01 sie 2018, 9:49

Jak my wynajmowaliśmy z mężem mieszkanie to muszę powiedzieć, ze bywało bardzo drogo, natomiast najlepiej jest jak się ma własny dom, własne instakacje, nawet energooszczędne. Teraz na przykład mamy taką: oze-biomar.pl/instalacje-fotowoltaiczne.html jest ona bardzo fajna.
bibiu

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak wybudować własny dom