Jaka reklama lepsza?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Jaka reklama lepsza?

Postautor: karol Plok » 15 sty 2019, 22:56

Trudno jednoznacznie powiedzieć jaki typ reklamy będzie lepszy. Najważniejsze, aby reklama byla dobrze dobrana do potrzeb firmy, dostosowana do naszych docelowych odbiorców. U mnie np. sprawdziło się przygotowanie ładnych materialów POS, przede wszystkim opakowań do moich produktów (tutaj ogromne dzięki dla firmy lakman.pl, która stanęła na wysokości zadania i przygotowała cudowne opakowania!), ludzie kupują wzrokiem:) Z kolei jeśli ktos prowadzi e-commerce, to dużo lepiej sprawdzi się reklama AdWords... To wszystko jest bardzo zależne od typu biznesu i ludzi, do których chcemy dotrzeć.
karol Plok

Postautor: konir7 » 20 sty 2019, 21:43

Różne biznesy potrzebują różnych reklam:) U jednych lepiej się sprawdzi działanie w internecie, a u innych coś w offline. Uważam,zę coś co jest niezbędnego, co powinna mieć każda firma, to ulotka o firmie. Poglądowo o ofercie , branży itp. Ja całkiem niedawno robiląm włąśnie takie ulotki, bo potrzebowałam na szybki i drukowałam je w reprograf.com.pl, bardzo sprawnie to poszło.
konir7

Postautor: Emalienka12 » 15 lut 2019, 17:19

Ktoś tutaj pisał na temat targów. Mój kuzyn w Niemczech mający swoją firmę w ten sposób robi, ze jeżdża na targi. I prawdą jest, ze różne firmy, różne reklamy;) ja jednych zadziała facebook a na innych pozycjonowanie. Na moją firmę a dokładniej sklep internetowy zadziałało pozycjonowanie, które powierzyłam bardzo profesjonalnej agencji Proformat z Wrocławia. Nigdzie, ale to nigdzie nie widziałam takiego profesjonalizmu jak tutaj.
Emalienka12

Postautor: Michał75 » 21 mar 2019, 16:38

Widzę, ze nie jestem jedyną osobą, która korzystała z ich usług. A właściwie nadal korzysta ;) Jestem bardzo zadowolony z kontaktu z prowadzącymi projekt i z profejsonalnego doradztwa. Proformat, tworzył mi też stronę, która super wygląda i też zarabia ;)
Michał75

Postautor: agawa » 02 paź 2019, 7:53

Dobra reklama moim zdaniem to reklama w sieci. Na pewno dotrze do większej ilości odbiorców. Warto zainwestować też w dobrą stronę internetową. Aby to wszystko ogarnąć najlepiej skorzystać z pomocy agencji reklamowej. Z doświadczenia polecam Agencje z Rzeszowa ARGONIUM działają na terenie całej Polski i naprawdę warto im zaufać.
agawa

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać